Прозорі продажі землі

Через пару тижнів 1 липня 2021 року відбудеться дивна подія, яка торкнеться багатьох земельних питань, пов’язаних з продажем, купівлею та орендою земель сільськогосподарського призначення. Ця подія буде називатися «аукціон земель сільськогосподарського призначення». Раніше власники могли продавати свої законні активи лише за незаконними бартерними схемами, продавати або здавати в оренду. Цей процес мав незаконний характер, підриваючи тим самим репутацію клієнта та продавця. За допомогою темних схем Уряд України прийняв величезну кількість законодавчих актів, які допоможуть здійснити зазначені дії із землями сільськогосподарського призначення на законних підставах.

Електронна система Prozorro.Sale

Таким чином, Україна вийшла з законопроектом № 2125, в якому чітко зазначено, що всі аукціони будуть проводитись у так званому та відомому онлайн-режимі. Це будуть своєрідні онлайн-аукціони в електронному форматі. В Україні розробку, здійснення та контроль аукціонів здійснює Кабінет Міністрів, який також відповідає за адміністрування кожної системи торгів.

Людина, та, котра має у своєму розпорядженні невелику частку землі – земельна ділянка для власної реалізації зможе законно продати або здати в оренду свою земельну ділянку. Більше того, державні підприємства, фірми, організації також можуть бути власниками. Затребуваним і більш актуальним сайтом, завдяки тому, що проводить онлайн-аукціони, є Prozoro.Sale, який користується попитом серед багатьох власників.

Аукціон земельних ділянок – це спосіб легального продажу (здачі в оренду) земельних ділянок сільськогосподарського призначення, де кожен може придбати або здати в оренду будь-яку земельну ділянку на тривалий час, називаючи величезну грошову вартість. Сайт УУБ https://sale.uub.com.ua/news/zemelqni-torgy-nezabarom-startuyutq-v-ukraqini захищає продавців та покупців від незаконних методів продажу, оренди землі, а також від нестачі третіх фірм та компаній у процесі купівлі чи оренди землі.

Володимир Зеленський прийняв та підписав Указ № 2194, який включає «Децентралізацію сільськогосподарських угідь» – як її називають «Земельна Конституція України».