Реалізація необробленої деревини в Києві на Prozorro.Sale

Лісозаготівельні організації України вже отримали 36 млн. грн. прибутків, беручи участь в аукціонах з реалізації необробленої деревини в Києві, Рівному, Тернополі та багатьох інших містах. За результатами об’єднаної роботи Міністерства енергетики та охорони навколишнього середовища і ДП «Прозорро.Продажі» стало допустимим досягнення подібних істотних підсумків.

На Прозоро.Продажі були відкриті торги з продажу необробленої деревини в Києві. Величезні лісові господарства Київської області, виручка яких налічує більше 10 мільйонів гривень на рік, взяли на себе зобов’язання продавати партії необробленої деревини https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-kievi-na-prozorrosale/ за допомогою електронного аукціону на Прозоро.Продажі. Це можна здійснити в рамках пробного плану від 01.02.2020 року.

Для чого прийняті такі нововведення?

Це більшою мірою спростило процес продажу лісоматеріалів, перетворюючи її в фінансово виграшну для вітчизняних лесозаготавлівающіх підприємств і доступну для громадськості гілка.

Нелегальна підприємницька дію, хабарницькі схеми – саме з такими асоціаціями була пов’язана реалізація лісу-кругляка в Україні в продовженні досить довгого часу. З появою і енергійною функціональністю системи торгів Прозоро.Продажі, що приносить свої підсумки, влада наважилася вступити в протистояння з тіньовою продажом лісоматеріалів.

Електронний аукціон – це інноваційний і відповідний інструмент, що руйнує на корені всю корупційну складову та приносить дохід в бюджет країни і налагоджує економіку держави в цілому. За 4 роки вдалого існування даної процедури торгів на офіційних сайтах Прозоро.Продажі, наприклад Української універсальної біржі, було виконано 301000 публічних торгів, виручка в бюджет країни від яких становить 28 мільярдів гривень. До даного процесу приєдналося ще 21000 учасників.

Як взяти участь в торгах?

Зараз всі бажаючі мають право брати участь в торгах по реалізації необробленої деревини в Києві. Матеріал, той, що був заготовлений про запас, буде проданий за конкурентною вартості на ринку. До того ж з’явилася можливість виконання чіткого контролю цільового застосування такого потрібного і прибуткового джерела, як ліс-кругляк.

Торги з реалізації необробленої деревини в Києві на платформі УУБ проводяться регулярно. Дотримуючись нові норми законодавчих актів, на публічний аукціон лісу-кругляка відтепер виставляють лише лоти в загальному обсязі від 150 куб. м. і ціною від 200 тис. грн. Партії лісоматеріалів найменшого обсягу поки ще реалізуються на примітивних торгах.

Втім позитивні підсумки від продажу необробленої деревини Prozorro.Sale та перспективні, і в найближчому майбутньому кожна така сировина буде реалізовуватися за допомогою системи електронних аукціонів.