Українська енергетична біржа

ТБ «Українська енергетична біржа» — очевидний лідер серед всіх конкурентів, що знаходяться на ринку. Створена з наміром починання реалізації в Україні організації торгівлі на різних ринках. Партнери енергетичних ринків, що спеціалізуються на чомусь одному, наприклад природний газ, вугілля та нафту, грунтуючись на особистому досвіді, можуть оцінювати сильні сторони придбання і реалізації за допомогою торгів конкретної товарно-сировинної біржі.

ТБ «УЕБ» www.ueex.com.ua займається наданням організаційні, правові та інші умови для створення правильного функціонування і розвитку ринків біржової торгівлі. Її вектор — створення котирувань, грунтуючись на результати проведених торгів, які проходять анонімно. Виходячи з цього ринкові ціни не можуть стати залежними від кого-то.

На даний момент ТБ «УЕБ» обрало понад 900 компаній. У біржових торгах беруть участь учасники різного рівня: невеликі боку, члени міжнародного рангу і урядові компанії, наприклад: Trailstone, Trafigura, MET Group, DufEnergy, AOT Energy, JKX Oil&Gasplc, АТ «Укргазвидобування», АТ «Укртранснафта», ПАТ «Центренерго», група компаній ДТЕК, ДП НАЕК Енергоатом, ПрАТ «Укргідроенерго», ДП «НЕК Укренерго», ТОВ« ГПК Нафтогаз Трейдинг».

Участь в цих електронних торгах дасть можливість моментом і з максимальним власним виграшем реалізувати енергоресурси за допомогою електронної торгової системи ТБ «УЕБ».

ТБ «УЕБ» відрізняється тим, що допомагає абсолютно всім учасникам ринку зводити свої можливі фінансові та виробничі збитки до мінімуму, які можуть бути пов’язаними з купівлею енергоресурсів. Основне завдання — залучення найкращих глобальних технологій на український ринок із завданням створення більш ефективної і продуктивної майданчика. Біржа є членом системи продажів Prozorro.

Щоб досягти успіху потрібно мати здатність провести оцінку ринкових ризиків, промоніторити інновації, побудувати і скласти торгові стратегії, укласти вигідні угоди. Не менш важливою є доступ до актуальної ринкова інформація з перевірених джерел. Однак існує велика кількість ресурсів, з яких можна отримати інформацію. Але от якщо з серйозністю поставитися до пошуку точної інформації, то можна виявити, що доступ до неї є тільки в місці її освіти. УЕБ став цінний і поміченим органами влади і авторитетному ринком, вони публікуються українськими та міжнародними інформаційними агентствами.