Українська універсальна біржа та її боти

У 1997 р. 18 листопада була зареєстрована Українська універсальна біржа. Це стало одним із перших спеціалізованих проектів в Україні, що надає повний спектр послуг у цьому напрямку. План був запущений в 2016 році в рамках ProZorro і сьогодні є офіційною електронною аукціонною платформою.

Для вашого комфорту УУБ https://sale.uub.com.ua/about.aspx — одна з платформ, яка постійно вдосконалює свої послуги. Остання новина робот Telegram і Viber допоможе вам знайти всі потрібні аукціони тієї чи іншої категорії, натиснувши кілька разів на вашому телефоні, щоб ви отримували інформацію про нові аукціони. Наш робот зробить все, щоб знайти потрібні ігри, і не пропустить жодного захоплюючого речення.

Як допоможе бот Української універсальної біржі

Ботів розробили фахівці УУБ. Наша послуга зручна як для наших довгострокових клієнтів, так і для нових користувачів. Ці розумні помічники допоможуть вам знайти результати для поширених запитань. Використовуйте веб-сайт sale.uub.com.ua.

За підтримки Viber, ботів Telegram, ви незмінно зможете дізнатись про нові виставлені лоти, чи це квартира на вторинному ринку, якує можливість швидко придбати чи будинок, ділянку, автомобіль.

Завдяки унікальній електронній системі, яка дозволяє продавати або здавати в оренду активи, якими вони більше не користуються, держава отримувала великі доходи. Це робиться за підтримки спеціальних онлайн-платформ, таких як «Українська універсальна біржа». Ми шукаємо можливих клієнтів і навчаємо їх користуватися системою організації електронної торгівлі.

Ми успішно працюємо в галузі аукціонів Прозорро.Продажі вже більше 4 років. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб спростити вам купівлю, продаж та використання нашого програмного забезпечення. Періодичні електронні листи, навчальні відео з конструктивними відгуками, навчання для наших клієнтів, що оновлює та постійно вдосконалює наш сервіс. Одне з найвідоміших нововведень — створення особистої бази даних Viber і Telegram, в результаті чого ви зможете відстежувати появу телефону на аукціоні для нових об’єктів нерухомості, транспортних засобів, деревини, сировини без перерв та вихідних.

Підписка на бот-Telegram безкоштовна

Telegram та встановлені онлайн-боти надзвичайно відомі сьогодні. За статистикою, багато українців люблять цей месенджер та користуються найчастіше ним. Крім того, з появою цього розумного маленького помічника багато торгових планів вийшли на абсолютно новий рівень.

Ексклюзивно в телеграм-боті в системі Прозорро.Продажі, надзвичайно ефективний. Він містить інформацію про аукціони, щоб ви могли вибрати для себе особливо захоплюючі лоти. Ми також переконані, що завдяки розумній роботі ViberTelegram ви зможете ознайомитись із захоплюючими аукціонами, негайно вибравши відповідні товари для певної категорії та регіону:

  1. Продаж та оренда нерухомості;
  2. Мала приватизація;
  3. Авто;
  4. Лісові матеріали;
  5. Земля;
  6. Надра;
  7. Металобрухт та інше.

Ви також можете підписатися на бота Telegram і отримувати найпотрібнішу та відсортовану інформацію, спеціально призначену саме для вас.